אימון TRX אישי

אימון TRX אישי הוא אימון כושר בו המאמן משתמש במודולריות שברצועות טי אר אקס ליצירת אימון מגוון ומאתגר לכל שרירי הגוף תוך שילוב מהירות, תרגילי קורדינציה ושיווי משקל.

התרונותיו של אימון TRX הם רבים ומאפשרים לנו, מאמני הכושר ומדריכי TRX לצור עבורכם תכנית אימונים מכוונת בדיוק לצרכים ולמטרות של כל אחד ואחד.

צוות מדריכי TRX תל אביב  מציעים לכם אימון ניסיון במחיר מוזל בעזרת רצועות הכושר.
אימון TRX אישי יכול להתקיים בבית, מאמן הכושר מגיע לביתכם עם רצועות אימון שבשתי דקות יצרו לכם חדר כושר שלם בתוך הבית.
בנוסף, אפשר ומומלץ להיפגש לאימון TRX בחוץ, באוויר הפתוח. את רצועות הכושר ניתן לחבר כמעט בכל מקום. עצים, נדנדות, עמודי תאורה וכו', וכך מאפשרים לנו, מדריכי ה-TRX לקבוע אימון במגוון רחב של לוקיישנים.

איך נראה אימון TRX למתחילים

כמו שכבר אמרנו קודם, אימון TRX מתאים למגוון רחב של אוכלוסיות ובעצם לכל אחד,
באימון TRX למתחילים, נבנה אימון המשלב תרגילים בסיסיים לכל שרירי הגוף. תנועות שחדשות למתאמן, נוכל ללמד בעזרת רצועות הכושר. נוכל להשתמש ברצועות הכושר לייצוב שיווי המשקל, וכך להקל על הביצוע ולהתאימו לרמת מתחילים.

בהתאם למטרתו של כל לקוח, נבנה תכנית אימון שתכניס את המתאמן לתהליך של חיזוק שרירי ו/או ירידה במשקל תוך בחירת תרגילים מתאימים בשילוב אלמנטים אירובים .
בשגרת אימונים בעזרת רצועות TRX נשתף שרירים נוספים רבים בכל תרגיל ותרגיל כגון שרירי הבטן וזוקפי הגו, שרירי הליבה ושרירים מייצבים נוספים. עובדה זו תסיע לנו ליציבה נכונה יותר ושיווי משקל טוב יותר.

אימון TRX למטרות שונות

רצועות הכושר מאפשרות לנו מדריכי ה-TRX לבנות תוכניות שונות ומגוונות למשל:

אימון לירידה במשקל – בחירת רצפי תרגילים מורכבים אותם ניתן לבצע בסבבים ללא הפסקות או לפי זמן עבודה רצוף. בתרגילים אלו ניתן לשלב אלמנטים של כוח מתפרץ כמו קפיצה ועל ידי כך לגרום לדופק עלות וכתוצאה מכך לשרוף יותר קלוריות באימון.

עיצוב וחיזוק – לאלו מכן הרוצים לחזק ולחטב את גופם, TRX הוא כלי מצוין לעשות זאת. בבנית תכנית אימון שכזו, נוכל לבחור תרגילים לפי קבוצות שרירים לעבודה בסטים ובחזרות, וכמובן לתת דגש על אזורים "בעייתיים" תוך חיזוק פנימי יותר של שרירי הליבה והשריריים המייצבים